Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Floria Jemná piniová kôra 5 l

Č.výr. 4237509

  • Stopercentná píniová kôra zo Stredomoria
  • Dávkovanie: vrstva 3 cm - 5 cm
  • Cyklus obnovy sa odporúča po 4 rokoch
Informácie o výrobku
3,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

39 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4237509

Floria píniová dekoračná kôra vzniká vysoko dekoratívnym vzhľadom. Vďaka svojej drobnej frakcii 5 mm - 15 mm je veľmi vhodná pre dekoratívne pokrytie pôdy v kvetináčoch u izbových rastlín a rastlín v pestovateľských nádobách na terase. Zamedzuje vyparovaniu vody z pôdy, čím udržuje pôdu stále vlhkú a znižuje potrebu zálievky. Znižuje výskyt burín.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,60 kg
Výška:7,5 cm
Šírka:27,0 cm
Dĺžka:29,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore