Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Závesné kreslo Pinamar sivé/béžové

Č.výr. 1336213

  • Hodí sa na balkón, terasu a do záhrady
  • Oceľový rám s polyratanovým výpletom
  • Vrátane sedacích podložiek a vankúšov s béžovou farbou
Informácie o výrobku
264,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1336213

Závesné kreslo Pinamar sa hodí na použitie v exteriéri. Môžete ho používať napr. na balkóne, terase a v záhrade. Rám sedadla je vyrobený z ocele s práškovou povrchovou úpravou s antracitovou farbou. Je potiahnutý sivým polyratanovým výpletom odolným proti poveternostným vplyvom. Dodávka obsahuje sedáky a vankúše s béžovou farbou. Poťahy sú zo 100 % polyesteru, výplň je z peny s hrúbkou 8 cm. Sedacia plocha má rozmery 200 cm x 105 cm x 105 cm (V x Š x H).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Závesné kreslo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:27,0 kg
Výška:2,00 m
Šírka:105,0 cm
Dĺžka:105,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore