GROW by OBI Oleander ker (Nerium Oleander), výška 60-80 cm, pr. kvetináča 20 cm
Číslo výrobku 2263150Opis výrobku
Číslo výrobku 2263150
GROW by OBI oleander (Nerium oleander) je veľmi obľúbená vždyzelená kontajnerová rastlina, ktorá na terase alebo balkóne vytvorí stredomorský štýl. Jeho kvety, ktoré sa objavujú od júna do septembra, na seba silne pútajú pozornosť. Oleander má rád slnečné stanovište a priepustný substrát. Najlepšie je použiť kvetináčovú zeminu, pretože má veľkú stabilitu štruktúry a počas dlhšej doby sa nezhutňuje.
Objavte GROW by OBI
Každá z našich GROW by OBI rastlín je jedinečná. Preto sa môže tvar, farba, veľkosť a vzhľad vašej objednanej rastliny líšiť od našich vyobrazených výrobkov. Ale jedno je isté: naša kvalita! Naši experti na rastliny odborne pestujú každú rastlinu opatrne, s veľkou láskou a starostlivosťou - kým sa k vám jedného dňa nedostane domov. Aj potom vám budeme stáť po boku, aby váš kvitnúci vzťah v priebehu rokov rástol a rozvíjal sa.
Informácie o výrobcovi
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442054634
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vôňa: | S vôňou |
| Stanovište: | Slnečné |
| Priemer hrnca: | 20 cm |
| Rastlinná forma: | Vzpriamené |
| Max. výška rastu v cm: | 300 cm |
| Začiatok kvitnutia: | Máj |
| Koniec kvitnutia: | September |
| Potreba vody: | Normálny |
| Hnojenie: | Hnojiť mierne |
| Aktuálna výška rastliny: | 40 - 60 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,00 kg |
POZOR! AK DôJDE K VYPREDANIU SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽIAĽ NIE JE MOŽNÉ KVETY A RASTLINY UŽ VIAC OBJEDNAŤ!DOSTUPNOSŤ RASTLÍN A KVETÍN SA MôŽE LÍŠIŤ NA ZÁKLADE SEZÓNNEJ PONUKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PREDAJNÍ. AKTUÁLNU DOSTUPNOSŤ JE NUTNÉ SI OVERIŤ NA KONRÉTNEJ PREDAJNI!





