EGLO LED pásik RGBIC 6 svetelných zdrojov, čierno-biely, 3,6 W, 3 m
Číslo výrobku 2206894Opis výrobku
Číslo výrobku 2206894
Eglo LED pásik RGBIC 3 m so 6 svetelnými zdrojmi čierno-biely 3,6 W je jasné klasické svietidlo s nadčasovým dizajnom. Navyše je tiež farebným svietidlom a zaujme rozmanitými farebnými variantmi, dynamickými farebnými priebehmi, farebnými sekvenciami riadenými hudbou. Výhoda: jednoducho nakombinujte pomocou diaľkového ovládania až 20 svietidiel pre pôsobivú priestorovú svetelnú scénu. Pásky zo série RGBIC sú z bieleho plastu. Séria RGBIC ponúka rôzne svetelné režimy, ako je RGB režim, dúhový efekt, režim hudby a normálne biele osvetlenie. Príslušné diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759757441
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 6 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 700 lm |
| Štýl: | Moderný |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Druh stmievania: | Stmievateľné prepínačom |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výška: | 3,00 m |
| Šírka: | 1,6 cm |
| Hĺbka: | 8 mm |












