Paulmann Smart Home kontrolér LED pásikov YourLED RGB max. 60 W s úpravou jasu
Číslo výrobku 1444645Opis výrobku
Číslo výrobku 1444645
Pomocou kontroléra na ovládanie LED pásikov YourLED RGB (červená, zelená, modrá) zo série Smart Home Zigbee môžete spínať a upravovať jas pri LED pásikoch YourLED s funkciou meniča farieb RGB (červená, zelená, modrá). Kontrolér je kompatibilný so ZigBee 3.0. ZigBee je bezdrôtový komunikačný protokol, ktorý vzájomne prepája zariadenia od rôznych výrobcov. To umožňuje centrálne ovládanie osvetlenia, do ktorého môžete integrovať napríklad aj rolety, kúrenia a poplašné zariadenia. Máte možnosť prepínať medzi ovládaním pomocou Smart Friends Box, bránou (gateway) rovnakého štandardu od iných výrobcov, alebo ručným vysielačom Smart Home Zigbee. Môžete cielene vybrať jednotlivé komponenty alebo ich zapnúť v skupinách ako svetelnú scenériu.
Informácie o výrobcovi
Paulmann Licht GmbH
Quezinger Feld 2
31832 Springe-Völksen
info@paulmann.de
4000870500491
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Štýl: | Klasický |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 65 g |
| Výška: | 2,8 cm |
| Šírka: | 3,8 cm |
| Hĺbka: | 9,5 cm |





