OBI Praslička japonská priemer kvetináča cca 9 cm
Číslo výrobku 1201458Opis výrobku
Číslo výrobku 1201458
OBI Living Garden praslička japonská (Equisetum japonicum) je dekoratívna rastlina do jazierka s peknými okrasnými listami. Pekné obohatenie pre každé záhradné jazierko.
Informácie o výrobcovi
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
4017442014409
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Odolné voči zime: | Dokáže prezimovať |
| Aktuálna výška rastliny: | 30 - 40 cm |
| Kvalita pri dodaní: | 8 cm |
| Priemer hrnca: | 9 cm |
| Veľkosť črepníka: | 0,7 l |
| Kvitnutie: | Bez kvetov |
| Požiadavky na starostlivosť: | Vhodná pre začiatočníkov |
| Max. výška rastu v cm: | 80 cm |
| Stanovište: | Slnečné až polotienisté |
| Rastlinná forma: | Vzpriamené |
| Botanický názov: | Equisetum |
| Jedlé: | Nejedlá |
| Obsah rašeliny cca: | Bez rašeliny |
| Koniec kvitnutia: | Bez kvitnutia |
| Začiatok kvitnutia: | Bez kvetov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 80,0 cm |
| Šírka: | 10,8 cm |
| Hĺbka: | 10,8 cm |
POZOR! AK DôJDE K VYPREDANIU SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽIAĽ NIE JE MOŽNÉ KVETY A RASTLINY UŽ VIAC OBJEDNAŤ!DOSTUPNOSŤ RASTLÍN A KVETÍN SA MôŽE LÍŠIŤ NA ZÁKLADE SEZÓNNEJ PONUKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PREDAJNÍ. AKTUÁLNU DOSTUPNOSŤ JE NUTNÉ SI OVERIŤ NA KONRÉTNEJ PREDAJNI!













