Alfa Plam Sporák Alfa 70 Favorit Eco 7,5 kW, biely, ľavý, 70 x 60 x 85 cm
Číslo výrobku 2246023Opis výrobku
Číslo výrobku 2246023
Sporáky Alfa Plam sú istotou Vášho správneho výberu, pre najlepšie varenie, pečenie a kúrenie v jednom. Multifunkčný sporák na tuhé palivá s výrazným dizajnom Alfa 70 Favorit Eco je sporák, ktorý vám umožní pocítiť potešenie z prípravy jedla tradičným spôsobom. Sporák je vyrobený v kombinácii liatiny, šamotu a kvalitného smaltovaného plechu s odolnosťou až do 800 °C. Dvojité sklo rúry má vstavaný teplomer. V spodnej časti je umiestnený šuplík na dostatočnú zásobu paliva, kachle sú vhodné na vykurovanie priestorov do 48 m2.
Technické parametre:- Rozmery (š x h x v): 700 x 600 x 850 mm
- Rozmery rúry: 330 x 440 x 260 mm
- Hmotnosť: 110 kg
- Menovitý výkon: 7,5 kW
- Účinnosť 81,5 %
- Vykurovacia schopnosť: 125 m3, 48 m2
- Priemer dymovodu: 120 mm
- Vývod dymovodu: bočný + horný
- Trieda energetickej účinnosti: A+
- Palivo: tuhé palivá
Informácie o výrobcovi
A-Z vel'koobchod s.r.o.
Pod Jasterom 1
92001 Hlohovec
asistent@a-z.sk
8606009930182
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pripojenie potrubia: | Bočná strana vľavo |
| Účinnosť: | 81,5 % |
| Výkon vykurovania miestnosti: | 125 m³ |
| Palivá: | Polenové drevo, drevené brikety & hnedé uhlie |
| Menovitý tepelný výkon: | 7,5 kW |
| Rúra/Varná doska/Ohrievacia zóna: | S rúrou, varnou doskou a ohrievacou zónou |
| Priemer prípojky potrubia: | 120 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 110,0 kg |
| Výška: | 85,0 cm |
| Šírka: | 70,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |



