Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Floria Substrát samozavlažovacie hrantíky 20 l

Č.výr. 3564226

  • Obsahuje dávku živín a prvkov na 6 týždňov rastu
Informácie o výrobku
5,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

174 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3564226

Floria substrát do samozavlažovacích kvetináčov je ideálny pre všetky druhy kvitnúcich balkónových rastlín pestovaných v samozavlažovacích nádobách. Substrát spĺňa najvyššie nároky pre pestovanie týchto rastlín.
Špeciálna vzdušná štruktúra zabraňuje hnitiu koreňov rastlín a má vplyv na lepšiu látkovú výmenu. Substrát je obohatený o hydratačnú zložku AquaCell a ílovú zložku Bentonit. Obsahuje kokosové vlákno a perlit.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,3 kg
Výška:7,0 cm
Šírka:31,0 cm
Dĺžka:58,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore