19.9.2019 23:05


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Substrát pre trávníky 45 l

Č.výr. 1023043
  • Perfektný na zakladanie a vylepšovanie trávnatých plôch
  • Aktivuje tvorbu koreňov
  • Vytvára ideálne podmienky na klíčenie
  • Štartovacia dávka hnojiva
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 21 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1023043

OBI Living Garden Substrát pre trávniky je perfektné riešenie na zakladanie a vylepšovanie trávnatých plôch. Aktivuje tvorbu koreňov, vylepšuje pôdu a vytvára ideálne podmienky na klíčenie. Zmes kvalitnej rašeliny a piesku zlepšuje drenážne vlastnosti zeminy, chráni pred vysychaním a narušením povrchu vetrom. Hnojenie všetkými dôležitými živinami pripravené na priame použitie umožňuje rýchly a hustý rast. Doporučenie pri použití: Nové zakladanie trávnika: 1. Na prekyprenú a od buriny zbavenú plochu naneste substrát pre trávniky OBI LIVING GARDEN. Plochu uhrabte a zrovnajte. Ideálne je bezprostredne pred siatím pridať štartovacie hnojivo pre trávnik. 2. Trávne osivo rozhoďte do kríža a opatrne zahrabte. Výsev ľahko pokryjte substrátom a dobre udupte alebo uvalcujte. 3. Výsev intenzívne čo možno nejjemnejšie pokropte. Pozor: Udržujte plochu rovnomerne vlhkú a nenechajte ju vyschnúť. Obnova trávnika: 1. Pokosené miesta do hĺbky rozhrabte hrabľami alebo aj vertikutátorom a pôdu prekyprite. 2. Trávne osivo rozhoďte do kríža a zahrabte. 3. Výsev ľahko pokryte substrátom a dobre udupte lopatou alebo doskou. 4. Výsev intenzívne čo možno najjemnejšie pokropte. Pozor: Udržujte plochu rovnomerne vlhkú a nenechajte ju vyschnúť. OBI LIVING GARDEN - profesionálne tipy: 1. Časté kosenie trávnika zaistí jeho hustý rast. 2. Pokiaľ možno nekoste viac než jednu tretinu výšky stebiel. 3. 2 až 3 dávky hnojiva ročne trávnik dostatočne zásobia potrebnými živinami. Použijte špeciálne trávnikové hnojivo.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Oblasť použitia:
Záhrada/exteriér
Bio:
Nie
Obsah balenia:
45 l
Rašelina:
Obsahuje rašelinu
vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo:
Nie
Druh balenia:
vrece

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
24,0 kg
Výška:
87,0 cm
Šírka:
46,5 cm
Dĺžka:
2,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore