Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Substrát pre trávníky 45 l

Č.výr. 1023043

  • Perfektný na zakladanie a vylepšovanie trávnatých plôch
  • Aktivuje tvorbu koreňov
  • Vytvára ideálne podmienky na klíčenie
  • Štartovacia dávka hnojiva
Informácie o výrobku
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

88 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1023043

OBI Living Garden Substrát pre trávniky je perfektné riešenie na zakladanie a vylepšovanie trávnatých plôch. Aktivuje tvorbu koreňov, vylepšuje pôdu a vytvára ideálne podmienky na klíčenie. Zmes kvalitnej rašeliny a piesku zlepšuje drenážne vlastnosti zeminy, chráni pred vysychaním a narušením povrchu vetrom. Hnojenie všetkými dôležitými živinami pripravené na priame použitie umožňuje rýchly a hustý rast. Doporučenie pri použití: Nové zakladanie trávnika: 1. Na prekyprenú a od buriny zbavenú plochu naneste substrát pre trávniky OBI LIVING GARDEN. Plochu uhrabte a zrovnajte. Ideálne je bezprostredne pred siatím pridať štartovacie hnojivo pre trávnik. 2. Trávne osivo rozhoďte do kríža a opatrne zahrabte. Výsev ľahko pokryjte substrátom a dobre udupte alebo uvalcujte. 3. Výsev intenzívne čo možno nejjemnejšie pokropte. Pozor: Udržujte plochu rovnomerne vlhkú a nenechajte ju vyschnúť. Obnova trávnika: 1. Pokosené miesta do hĺbky rozhrabte hrabľami alebo aj vertikutátorom a pôdu prekyprite. 2. Trávne osivo rozhoďte do kríža a zahrabte. 3. Výsev ľahko pokryte substrátom a dobre udupte lopatou alebo doskou. 4. Výsev intenzívne čo možno najjemnejšie pokropte. Pozor: Udržujte plochu rovnomerne vlhkú a nenechajte ju vyschnúť. OBI LIVING GARDEN - profesionálne tipy: 1. Časté kosenie trávnika zaistí jeho hustý rast. 2. Pokiaľ možno nekoste viac než jednu tretinu výšky stebiel. 3. 2 až 3 dávky hnojiva ročne trávnik dostatočne zásobia potrebnými živinami. Použijte špeciálne trávnikové hnojivo.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Záhrada/ exteriér
Bio:Nie
Obsah balenia:45 l
Rašelina:Obsahuje rašelinu
Vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo:Nie
Druh balenia:Vrece
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:24,0 kg
Výška:87,0 cm
Šírka:46,5 cm
Dĺžka:2,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore