Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Izbová hortenzia červená priemer kvetináča cca 14 cm

Č.výr. 4655239

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ďalšie kvitnúce rastliny

Popis výrobku

Č.výr. 4655239

Izbová hortenzia (Hydrangea macrophylla) je rastlina, ktorá okamžite upúta pozornosť svojimi prekrásnymi guľovitými kvetmi, okolíkmi. Najlepšie sa jej darí na svetlom stanovisku, ktoré je chránené pred silným poludňajším slnkom. Ideálne je stanovisko s teplotami okolo 16° C. V lete má tiež rada pobyt vonku, kým je v tieni. Hortenzia vyžaduje bohatú a častú zálievku, aby kořeňový bal nikdy nevyschol. Potrebuje živiny, aby mohla rozkvitnúť do plnej krásy. Pre podporu sa smie rovnako v období od jary do jesene prihnojovať každé dva týždne. Pritom je nutné dávať pozor, aby hnojivo obsahovalo trochu fosfóru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vôňa:Nie
Umiestnenie:Svetlý až slnečný
Aktuálna výška rastliny:30 - 50 cm
Farba kvetu:Ružový
Veľkosť kvetináča:14 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore