Lopatkovec s priemerom kvetináča cca 13 cm
Číslo výrobku 4638904Opis výrobku
Číslo výrobku 4638904
Lopatkovec (Spathiphyllum) je vyslovene elegantná izbová rastlina, ktorá navyše hrá kladnú úlohu pri čistení vzduchu v miestnosti. Rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky uprednostňuje celoročne teplé miesto s vysokou vlhkosťou vzduchu bez priameho slnečného žiarenia.
Zem udržiavajte rovnomerne vlhkú a listy (nie kvety) pravidelne postrekujte vodou.
Informácie o výrobcovi
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8715495367829,8715495024395
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba kvetu: | Biela |
| Botanický názov: | Spathiphyllum |
| Preferovaná teplota (°C): | 20 °C |
| Vôňa: | Bez vône |
| Stanovište: | Jasné bez priameho slnečného svetla |
| Priemer hrnca: | 13 cm |
| Jedlé: | Nejedlá |
| Hnojenie: | Hnojenie okrasných rastlín od apríla do septembra |
| Aktuálna výška rastliny: | 50 - 70 cm |
| Potreba vody: | Normálny |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šírka: | 15,6 cm |
| Hĺbka: | 15,6 cm |
POZOR! AK DôJDE K VYPREDANIU SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽIAĽ NIE JE MOŽNÉ KVETY A RASTLINY UŽ VIAC OBJEDNAŤ!DOSTUPNOSŤ RASTLÍN A KVETÍN SA MôŽE LÍŠIŤ NA ZÁKLADE SEZÓNNEJ PONUKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PREDAJNÍ. AKTUÁLNU DOSTUPNOSŤ JE NUTNÉ SI OVERIŤ NA KONRÉTNEJ PREDAJNI!



