Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plamenník "Caracas" priemer kvetináča cca 12 cm

Č.výr. 1082643

  • Na osádzanie balkóna alebo terasy
  • Ružové kvety
  • Obdobie kvitnutia: od júla do októbra
Informácie o výrobku
 
2,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

33 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1082643

Plamenník "Caracas" (Celosia argentea var. plumosa) je so svojimi charakteristickými stonkami zvlášť dekoratívnym pútačom pozornosti na každom balkóne alebo terase. Záplava ružových kvetov sa pritom objavuje po celú sezónu. Plamenník "Caracas" má rád slnečné stanovište a priepustný substrát. Premokrenie a voda stojaca v kvetináči nevyhnutne vedú k zahnívaniu rastliny. Okrem toho je zvlášť dôležité pravidelné zalievanie v lete. Na to je najlepším okamihom ráno a večer. Zalievajte pomaly a, pokiaľ možno, vyhnite sa kvetom alebo listom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Umiestnenie:Slnečný
Aktuálna výška rastliny:20 - 30 cm
Farba kvetu:Ružový
Veľkosť kvetináča:12 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore