Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Senpólia fialková "Inova Chimera" priemer kvetináča cca 12 cm modro-biela

Č.výr. 4857140

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ďalšie kvitnúce rastliny

Popis výrobku

Č.výr. 4857140

Senpólia fialková "Inova Chimera" (Saintpaulia ionantha) je veľmi obľúbenou klasikou medzi kvitnúcimi izbovými rastlinami. Patrí k odolným kvitnúcim črepníkovým rastlinám a kvitne takmer neúnavne. Rastlina pochádzajúca pôvodne z hôr Usambara na východe Afriky kvitne po celý rok. Druh "Inova Chimera" vás upúta svojimi dvojfarebne pruhovanými okvetnými lístkami a stane sa jedinečným dekoračným prvkom. Senpólie fialkové uprednostňujú svetlé až polotienisté miesto bez priameho slnečného žiarenia. Zabráňte prievanu. Optimálna je rovnomerná izbová teplota približne 20 °C. V ideálnom prípade sa senpólia fialková zalieva zdola tak, aby listy zostali suché.
V období od jari do jesene slabo hnojte každé dva týždne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vôňa:Nie
Umiestnenie:Priamo na okne
Aktuálna výška rastliny:10 - 20 cm
Farba kvetu:Viacfarebný
Veľkosť kvetináča:12 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore