Drôtené lano pozinkovaná oceľ, pr. 1,5 mm - metráž
Číslo výrobku 2124527Opis výrobku
Číslo výrobku 2124527
Drôtené lano konštrukčného typu 6x7FC (6 vrkočov splietaných zo 7 prameňov = 42 drôtov) je určené pre použitie v domácnosti, na záhrade a v dielni. Slúži predovšetkým na dekoráciu obrazových rámov. Drôt je vyrobený z ocele s pozinkovaným povrchom. Lano má priemer 1,5 mm. Maximálna zaťažiteľnosť je 25 kg.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874276018
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vyhotovenie: | Príslušenstvo pre lanový kladkostroj |
| Materiál: | Oceľ |
| Hrúbka materiálu: | 1,5 mm |
| Max. nosnosť: | 26 kg |
| Priemer: | 1,5 mm |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky lano: | Príslušenstvo pre lanový kladkostroj |
| Priemer: | 1,5 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,35 kg |
POZOR! JEDNÁ SA O METRÁŽOVÝ TOVAR. UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DĹŽKOVÝ METER. MNOŽSTVO SKLADOM K DISPOZÍCII U VÝROBKU SA ROVNÉ MNOŽSTVU DĹŽKOVÝCH METROV SKLADOM, NIE POČTU VÝROBKOV V CELKU. NEDÁ SA ZARUČIŤ DOSTUPNOSŤ VÝROBKU V CELKU. V PRÍPADE ZÁUJMU SA MÔŽETE DOPREDU INFORMOVAŤ NA NAŠICH PREDAJNÁCH.




