LUX-TOOLS Konopné lano krútené pr. 8 mm x 20 m
Číslo výrobku 2122315Opis výrobku
Číslo výrobku 2122315
Konopné lano značky LUX-TOOLS je prírodné lano vyrobené z obnoviteľnej suroviny konope, je mäkšie ako sisal, biologicky odbúrateľné a príjemné na dotyk. Jeho využitie je univerzálne napríklad na záhrade, na preťahovanie aj vo výbehoch zvierat. Majte prosím na pamäti, že laná z konope majú prírodnú vôňu, ktorá pripomína seno. Táto vôňa však v priebehu času zmizne.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874275554
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vyhotovenie: | Sústružené |
| Hrúbka materiálu: | 8 mm |
| Celková dĺžka: | 20 m |
| Max. nosnosť: | 43 kg |
| Priemer: | 8 mm |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Priemer: | 8 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 25,0 cm |
| Hĺbka: | 8,1 cm |





