Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Krycia sieť pre prívesy 2,5 m x 3,5 m

Č.výr. 4925194

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ďalšie laná a šnúry

Popis výrobku

Č.výr. 4925194

Zelená LUX-TOOLS krycia sieť na zabezpečenie nákladu je vhodná pre prívesy, ako aj valníky a vďaka štruktúre siete sa optimálne prispôsobí nákladu. Má veľkosť 2,5 m x 3,5 m, je vyrobená z polypropylénu a je testovaná inštitútom DEKRA, ako aj certifikovaná. Hrúbka materiálu je 3 mm a veľkosť ôk 45 mm. Celoobvodové gumené lanko s hrúbkou 6 mm je dodatočne zapracované v sieti, vďaka čomu sa dá jednoducho upevniť. Na ďalšiu fixáciu sú v obsahu dodávky štyri oranžové popruhy s upínacím zámkom s rozmermi 25 mm x 50 cm. Celá súprava sa dodáva v pevnom plastovom kufri.

Pozor: Ťažké predmety sa musia doplnkovo zabezpečiť upínacími popruhmi! Podľa pravidiel cestnej premávky sa musí náklad uložiť a zabezpečiť tak, aby sa nemohol ani pri brzdení naplno alebo náhlom vybočení zošmyknúť, prevrátiť, presúvať sem a tam, spadnúť alebo vytvárať hluk, ktorému je možné zabrániť.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore