LUX-TOOLS Upínacia skrutka s okom pozinkovaná oceľ, 2 ks, M6 x 100 mm
Číslo výrobku 2124147Opis výrobku
Číslo výrobku 2124147
Upínacia skrutka s okom značky LUX-TOOLS sa používa pri montáži lán a reťazí. Je vhodný na použitie v domácnosti, dielni alebo na záhrade a môže sa používať v interiéri aj exteriéri. Upínacia skrutka má okrúhle oko, do ktorého je možné upevniť oceľové lano alebo reťaz. Okrem toho je vybavený skrutkovým závitom, ktorý sa utiahne šesťhrannou maticou. Tak vznikne stabilný spoj. Lanová skrutka je vyrobená z pozinkovanej ocele. Materiál má dlhú životnosť a je odolný voči korózii a poveternostným vplyvom.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874359551
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vyhotovenie: | Príslušenstvo pre lanový kladkostroj |
| Materiál: | Oceľ |
| Celková dĺžka: | 100 m |
| Priemer: | 6 mm |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky lano: | Príslušenstvo pre lanový kladkostroj |
| Priemer: | 6 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 62 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 2,6 cm |
| Hĺbka: | 5 mm |





