Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sencor Ryžovar SRM 0600WH

Č.výr. 1330364

  • Vďaka plne automatickej prevádzke vždy pripraví perfektnú ryžu
  • Funkcia "Keep warm" uchová ryžu teplú až 6 hodín
  • Jednoduché čistenie a skladovanie
Informácie o výrobku
 
16,99 EUR
16,99 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1330364

Elektrický ryžovar Sencor SRM 0600WH s príkonom 300 W a objemom 0,6 l pre prípravu až 450 g ryže. Plne automatická prevádzka pre prípravu akéhokoľvek typu ryže vrátane ryže na Sushi. Funkcia "Keep Warm", ktorá uchová ryžu teplú až 6 hodín. Istenie proti prehriatiu, vyvareniu vody a automatické vypnutie. Jednoduché čistenie vďaka vyberateľnej vnútornej nádobe s nepriľnavým povrchom. Súčasťou balenia je špeciálna špachtľa na ryžu a odmerka na ryžu a vodu. Rozmery sú 235x208x210 mm.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore