Arrow Drôtené sponky do sponkovačky H19, dĺžka 8 mm, 1000 ks
Číslo výrobku 2838530Opis výrobku
Číslo výrobku 2838530
Spony Arrow H19 sú jemné drôtené spony pre kladivkové sponkovačky a sú ideálne na pripevňovanie látok a tkanín. Tieto spony sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a presnosť a používajú tenší drôt z pozinkovanej ocele, aby dosiahli vynikajúcu priľnavosť.
Sú mimoriadne ľahko streliteľné, čo z nich robí obľúbený produkt medzi kutilskými nadšencami a domácimi remeselníkmi. Používajú sa na bežné opravy v domácnosti, kutilské práce, umelecké projekty a čalúnnické práce.
Informácie o výrobcovi
GreatStartools Germany GmbH
Weissacher Straße 11
70499 Stuttgart
service@greatstarteurope.com
79055381969
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Dĺžka: | 8 mm |
| Typ výrobku: | Spony z jemného drôtu |
| Obsah: | 1 000 ks |
| Šírka: | 1 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 57 g |
| Výška: | 1,3 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 6,1 cm |

















