Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Zastavovací ventil na sprchovú hadicu 21 mm G 1/2 mosadz

Č.výr. 1495621

  • Príslušenstvo pre kúpeľňové batérie
  • Na úsporu vody vďaka obmedzeniu prietoku
  • Vyrobený z robustnej mosadze
  • Vrát. 2 tesniacich krúžkov
Informácie o výrobku
6,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495621

Praktický zastavovací ventil predstavuje príslušenstvo do kúpeľne. Stlačením tlačidla umožňuje regulovať prívod vody pri sprchovaní a slúži ako pomocník na úsporu vody. S vnútorným závitom 18,6 mm (G 1/2) a vonkajším závitom 21 mm (G 1/2) sa pripája na sprchové hadice G 1/2. Z hľadiska materiálu ide o robustnú mosadz. Montuje sa jednoduchým naskrutkovaním. Okrem zastavovacieho ventilu sú súčasťou dodávky dva tesniace krúžky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Mosadz

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore