LUX-TOOLS Plastová reťaz dlhočlánková okrúhla, červeno-biela, pr. 6 mm x 5 m
Číslo výrobku 2121911Opis výrobku
Číslo výrobku 2121911
Uzatváracia reťaz LUX-TOOLS je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Reťaz sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a odolným povrchom. Je vyrobená z trvanlivého plastu odolného voči poveternostným vplyvom. Súčasťou balenia je náhradný krúžok (núdzový článok) a háčik.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874276483
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Hrúbka materiálu: | 6 mm |
| Celková šírka: | 21 mm |
| Dĺžka článkov: | 52 mm |
| Celková dĺžka: | 5 m |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky reťaze: | Plastová reťaz |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 350 g |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šírka: | 20,0 cm |
| Hĺbka: | 6,5 cm |





