18.9.2020 9:27


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Miska parapetného skleníka 29cm x 19cm x 19 cm

Č.výr. 4863668
  • Rozmery: 29 cm x 19 cm x 19 cm
  • Farba: zelená
  • Materiál: polystyrén
Informácie o výrobku
2,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

34 ks k dispozícii

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 4863668

Pekná, obzvlášť stabilná miska parapetného skleníka s rozmermi 29 cm x 19 cm x 19 cm je ideálnym pomocníkom pre pestovanie zeleniny alebo kvetín. Miska skleníka umožňuje optimálne rozvádzanie vody drážkami v dne. Okrúhle priehlbiny v dne sú pritom ideálne pre použitie pestovateľských tabliet o priemere 3,5 cm, ktoré sa presne zmestia do týchto priehlbín. V spojení s vekom na parapetný skleník a OBI kultivačnými tabletami alebo kvetináčom na pestovanie rastlín máte k dispozícii kompletné riešenie pre úspešné pestovanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kvetináče na pestovanie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:106 g
Výška:6,0 cm
Šírka:29,0 cm
Dĺžka:19,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore