27.2.2020 8:36


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Výsadbové nádoby hranaté 6 cm x 6 cm, 24 ks

Č.výr. 9419698
  • 24 výsadbových nádob hranatých 6 cm x 6 cm
  • Pre rýchly a zdravý rast Vašich rastlín
  • Praktická manipulácia
Informácie o výrobku
2,79 EUR
0,12 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

118 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 9419698

Hranaté výsadbové nádoby OBI Living Garden zabezpečujú rýchly a zdravý rast Vašich rastlín. Nádoby je možné individuálne upraviť rezaním a hodia sa tak do všetkých výsadbových nádob. Rozsah dodávky predstavuje 24 kusov s rozmerom 6 cm x 6 cm.
OBI tip pre používanie: Nádoby umiestnite do izbového pareniska, jednotlivo ich naplňte zeminou do cca 1 cm pod okraj nádoby a zeminu opatrne zavlhčite vodou. Prebytočnú vodu je potrebné po napučaní vyliať. Následne rozdeľte semienka do jednotlivých nádob a zakryte ich zeminou. Dodržiavajte pritom pokyny na obale semienok. Izbové parenisko postavte na svetlé a teplé miesto a výsadbové nádoby udržiavajte počas doby klíčenia a rastu vlhké. Predchádzajte hromadeniu vlhkosti a zabezpečte výmenu vzduchu. Korene preniknú cez biologicky sa rozkladajúci materiál výsadbových nádob, takže malé rastlinky môžu neobmedzene rásť ďalej. Aj pri neskoršom presádzaní je možné výsadbové nádoby ponechať.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Kvetináče na pestovanie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
108 g
Výška:
8,5 cm
Šírka:
12,0 cm
Dĺžka:
24,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore