27.1.2021 7:52


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

SuperCat Drevená pasca na myši, 2ks

Č.výr. 4649604
  • Jednoducho zostaviteľná
  • Špeciálne vytvarovaný držiak návnady
  • Jedinečný švajčiarsky dizajn
Informácie o výrobku
2,09 EUR
1,05 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

13 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4649604

Drevená pasca na myši je vyrobená výhradne zo starostlivo obrábaných lesných porastov. Patentovaná výbava umožní, že pasca je jednoducho zostaviteľná a bezpečná. Vylučuje problematické a často nebezpečné zostavenie ako tomu býva u bežných pascí. Návnada má špeciálne vytvarovaný držiak návnady, ktorý uľahčí použitie všetkých typov návnad ako napr. syr, slanina, čokoláda atď. Držiak návnady je umiestnený centrálne do polkruhu, myš je chytená s optimálnym účinkom, a nezáleží z ktorého smeru do pasce vstúpi. Kostra pasce je vyrobená z certifikovaného dreva FSC. Logo FSC zaistí jedinečný švajčiarsky dizajn s účinným mechanizmom pre optimálny účinok a humánne zabitie. Pasca na myši je určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:28 g
Výška:2,4 cm
Šírka:4,8 cm
Dĺžka:10,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore