Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

SuperCat Pasca na myši, 2 ks

Č.výr. 4573929

  • Z odolného plastu
  • Bezpečné pre deti a domáce zvieratá
  • Hygienické odstránenie mŕtvych hlodavcov
Informácie o výrobku
5,29 EUR
2,65 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

70 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4573929

Návnada je pripravená k okamžitému použitiu. Pasca Super Cat je prírodný netoxický výrobok, vysoko príťažlivý pre myši. Výnimočne vysoká miera odchytu, tisíce užívateľov potvrdzujú vysoké množstvo odchytov vo veľmi krátkom čase. Švajčiarský design s účinným pružinovým mechanizmom. Hygienické odstránenie mŕtvych hlodavcov bez dotyku. Pasca na myši nie je nebezpečná pre deti: uzatváracie čeľuste pasce zabijú myš, ale neublížia deťom alebo domácim maznáčikom. Užitie vo vnútri aj vonku. Ideálna pre domáce aj komerčné použitie: závody, kancelárie, farmy, sady, plantáže. Návnada sa dá nahradiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pasca
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:54 g
Výška:4,5 cm
Šírka:4,8 cm
Dĺžka:9,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore