Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Swissinno Hroty na odpudzovanie holubov 100 cm

Č.výr. 5174610

  • Pripravené na použite
  • Jednoduchá montáž
  • Takmer neviditeľné
Informácie o výrobku

Prevedenie:

12,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5174610

Celosvetovo najúčinnejšia ochrana proti holubom pozostáva zo stabilných, priehľadných polykarbonátových hrotov odolných voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Hroty na odpudzovanie holubov je možné použiť všade tam, kde oddychujú vtáky: na výčnelkoch, okenných rímsach, tabuliach, múroch, strešných žľaboch, kostolných vežiach, rúrach, osvetleniach, komínoch, bezpečnostných kamerách, snímačoch pohybu, klimatizáciách, atď.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:118 g
Výška:11,0 cm
Šírka:100,0 cm
Dĺžka:2,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore