Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Aglaonéma priemer kvetináča cca 12 cm

Č.výr. 5095104

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ďalšie zelené rastliny

Popis výrobku

Č.výr. 5095104

Aglaonéma (Aglaonema) je tropická rastlina s ozdobnými listami, ktorá má svoj domov v juhovýchodnej Ázii. Výrazné, vzorované bielo - strieborné alebo matné svetlozelené listy sú nádherným pútačom pozornosti v každom obytnom priestore. Aglaonéma je vyslovene elegantná izbová rastlina, ktorá navyše hrá kladnú úlohu pri čistení vzduchu v miestnosti. Má rada svetlé miesta bez priameho slnečného žiarenia. Ideálne sú teploty v rozmedzí 20 °C a 25 °C. Dôležité je aj pravidelné zalievanie predovšetkým vlažnou mäkkou vodou tak, aby pôda zostala vždy vlhká. Zabráňte vyschnutiu balu a zamokreniu. Hnojte každé dva týždne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vlastnosti rastu:Rovný
Veľkosť kvetináča:12 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore