Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Alokázia "Curly Bambino" výška 10 - 15 cm priemer kvetináča cca 6 cm Alocasia

Č.výr. 1535053

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ďalšie zelené rastliny

Popis výrobku

Č.výr. 1535053

Alokázia "Curly Bambino" (Alocasia) je listnatá rastlina s pôsobivými tmavými listami. Mimoriadne dekoratívnym prvkom sú pekné vzorované stonky, ktoré tejto odrode prepožičali jej meno.

Táto izbová rastlina vyžaduje počas celého roka teplé prostredie. V lete môžu byť tieto teploty aj vyššie ako 20 °C. V zime by teplota nemala poklesnúť pod 16 °C. Zabráňte prievanu a studenej pôde. Alokázia obľubuje svetlé miesta, a keď sa nachádza na tmavom mieste, ťahá sa so svojimi listami za slnečným svetlom.

Pochádza z trópov, a preto vyžaduje vysokú vlhkosť vzduchu. V prípade potreby preto listy postriekajte vodou. Pri pravidelnom zalievaní, pričom je potrebné bezpodmienečne zabrániť zamokreniu, vám bude táto rastlina s okrasnými listami prinášať dlho radosť. Počas fázy rastu pridávajte každé štyri týždne trochu tekutého hnojiva, v zime vôbec nehnojte.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vlastnosti rastu:Rovný
Aktuálna výška rastliny:10 - 50 cm
Veľkosť kvetináča:6 cm
Hlavná sezóna (Dostupnosť):Celoročne
Skut. výška rastliny:10 cm
Súprava:Nie

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore