Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kalatea priemer kvetináča cca 19 cm Calathea

Č.výr. 1275692

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ďalšie zelené rastliny

Popis výrobku

Č.výr. 1275692

Kalatea (Calathea) je tropická rastlina s okrasnými listami. Tvar listov môže byť okrúhly až pozdĺžny. Vďaka nápadne krásnej kresbe listov je kalatea nevšednou izbovou rastlinou. Keď sa zotmie, zvinú sa okraje listov tejto rastliny dovnútra. Najradšej má polotieň bez priameho slnečného žiarenia. Ideálne teploty sú od 20 °C do 25 °C. Dôležité je tiež pravidelné zalievanie, aby bola zemina stále vlhká. V lete, pri vysokých teplotách, striekajte kalateu navyše vodou, pretože má rada vysokú vlhkosť vzduchu. Cez zimu by teplota nemala dlhodobo klesnúť pod 15 °C. Zabráňte vyschnutiu balu aj prílišnému mokru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Umiestnenie:Polotieň
Vlastnosti rastu:Rovný
Aktuálna výška rastliny:50 - 100 cm
Veľkosť kvetináča:19 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore