Boltze Kimono Azur, modrá, uni veľkosť
Číslo výrobku 2768604Opis výrobku
Číslo výrobku 2768604
Značka Boltze už 60 rokov ponúka špičkové a kvalitné bytové doplnky a darčeky v rôznych trendoch. Medzi najpopulárnejšie trendy patrí priemyselný, škandinávsky, vidiecky alebo moderný štýl. V ponuke značky Boltze nájdete širokú škálu bytových doplnkov, ako sú sviečky, vázy, príbory, riad, lucerny a ďalšie interiérové dekorácie, alebo záhradné dekorácie a ďalšie sezónne predmety, ale aj nábytok, materiál pre domácich majstrov a záhradné centrá. Výrobky Boltze sú vyrábané vždy z kvalitných materiálov. Vyberte si zo širokej ponuky značky Boltze!
Informácie o výrobcovi
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076501540,4066076720323
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motív: | Pruhy |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | Polyester |
| Adresát: | Dospelí |
| Druh darčeka: | Na všetky príležitosti |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 190 g |
| Výška: | 2,30 m |
| Šírka: | 95,0 cm |
| Hĺbka: | 2,30 m |



