Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Dávkovač mydla Industrial polyrezín biely

Č.výr. 1893908

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Dávkovače mydla a poháre

Popis výrobku

Č.výr. 1893908

Výnimočný dizajn: Tento baliv dávkovač mydla vytvorí skvelú atmosféru vo vašom kúpeľňovom raji. Jeho tvar sa podobá brúsenému drahokamu a vytvára tak elegantný akcent v každom zariadení kúpeľne. Dizajn dopĺňa elegantný pumpovací nadstavec. Do dávkovača môžete opakovane naplniť až 350 ml tekutého mydla. To šetrí vašu peňaženku a odľahčuje životné prostredie.

Úžasné dizajny a kvalitné materiály
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Dávkovač mydla je vyrobený z polyrezínu. Vďaka tomu je stabilný a má dlhú životnosť, takže vám bude robiť radosť skutočne dlho. V prípade potreby ho môžete jednoducho vymyť malým množstvom vody.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dávkovač na mydlo
Materiál:Polyresin
Farba:Biely
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:284 g
Výška:11,8 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:7,5 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore