Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Dávkovač mydla Retro Futures mramor bielo-sivý

Č.výr. 1893213

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Dávkovače mydla a poháre

Popis výrobku

Č.výr. 1893213

Tento skvelý baliv dávkovač mydla vytvorí elegantný akcent vo vašom priestore na relax. So svojím bielym mramorovým vzhľadom a baňatým tvarom vnesie pokoj do vášho každodenného života. Vďaka zlatému lesklému pumpovaciemu nadstavcu vzniká skvelý kontrast. Pri umývaní rúk sa tak môžete odreagovať. Do dávkovača, ktorý sa dá opäť naplniť, vojde až 270 ml tekutého mydla. Je to dobré pre vás a životné prostredie!

Úžasné dizajny a kvalitné materiály
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Ako materiál sa používa vysokokvalitný mramor. Vyzerá nielen elegantne, ale sa aj jednoducho udržiava. Nádobu a pumpovací nadstavec môžete vyčistiť trochou vodou a prostriedku na umývanie riadu. Tak ušetríte čas a môžete si rýchlo znovu vychutnávať pekné veci v živote.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dávkovač na mydlo
Materiál:Mramor
Farba:Bielo-šedý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:350 g
Výška:8,1 cm
Šírka:9,5 cm
Dĺžka:9,5 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore