Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Baliv Dávkovač mydla Retro Futures sklenený oranžovo-zlatý

Č.výr. 1893833

  • Ušľachtilý dizajn so štýlovým mixom farieb
  • Možno doplniť 300 ml obľúbeného mydla
  • Pumpička a zásobník sa dobre udržujú
  • Baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
8,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1893833

Navodí perfektnú atmosféru: Tento baliv dávkovač mydla dodá vášmu obľúbenému mydlu ušľachtilý dizajn. Vďaka delenému vzhľadu skutočne upúta pozornosť, zatiaľ čo zaoblený tvar vnesie do vašej kúpeľne mäkké akcenty. Dávkovač možno dopĺňať 300 ml tekutého mydla. To šetrí vašu peňaženku aj životné prostredie.

Skvelé dizajny a kvalitné materiály
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle pre vás máme ešte ďalšie skvelé kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Dávkovač je vyrobený z kvalitného skla. To vyzerá skvele a ľahko sa udržiava. Pumpička je vyrobená z trvanlivého plastu. Môžete ho vyčistiť troškou vody, ktorá vám ušetrí dlhé čistenie.

baliv - stvorené pre život
Kúpeľňové doplnky baliv premenia kúpeľňu v skutočnú oázu pokoja. Vďaka skvelému dizajnu nielen úžasne ladí, ale vyzerajú skvele aj so škvrnami od zubnej pasty. U baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Pre ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dávkovač na mydlo
Materiál:Sklo
Farba:Oranžový
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:350 g
Výška:39,0 cm
Šírka:8,1 cm
Dĺžka:8,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore