Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Miska na mydlo Retro Futures keramika zlatá

Č.výr. 1893411

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Dávkovače mydla a poháre

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1893411

Potrebuje vaša kúpeľňa trochu viac veľkoleposti? Tento štýlový baliv pohár na zubné kefky sa so svojím žiarivým vzhľadom postará o atmosféru kúpeľov vo vašej oáze pokoja. Pomocou neho môžete šikovne zvýrazniť zubné kefky a zubné pasty celej rodiny. Vďaka zlatej farbe a okrúhlemu tvaru je čistenie zubov oveľa zábavnejšie. Pohár s priemerom 7,3 cm a výškou 9,8 cm má dostatok miesta na viacero zubných kefiek.

Úžasné dizajny a kvalitné materiály
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Pohár na zubné kefky je vyrobený z vysokokvalitnej keramiky. Nielenže dobre vyzerá, ale navyše sa jednoducho udržiava. Pohár na čistenie zubov sa v prípade potreby dá opláchnuť malým množstvom vody a mydla.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pohár na vyplachovanie úst
Materiál:Keramika
Farba:Zlatý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:259 g
Výška:9,8 cm
Šírka:7,3 cm
Dĺžka:7,3 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore