Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Baliv Mydelnička Retro Futures sklenená oranžová

Č.výr. 1893825

  • Ušľachtilý dizajn vďaka kombinácii materiálov a farieb
  • Mydelnička sa ľahko čistí
  • Baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
6,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1893825

Táto baliv mydelnička sa stane novým obľúbeným miestom na vaše mydlo. Elegantné sklo harmonicky ladí so skvelými farbami a urobí z tejto mydelničky atraktívny doplnok do vašej kúpeľne. Zaoblený tvar navodzuje harmonickú atmosféru.

Skvelé dizajny a kvalitné materiály
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle pre vás máme ešte ďalšie skvelé kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Odkladacia plocha je vyrobená z elegantného skla, ktoré dobre vyzerá a ľahko sa čistí. Mydelničku môžete vyčistiť trochou prostriedku na riad a vodou.

baliv - stvorené pre život
Kúpeľňové doplnky baliv premenia kúpeľňu v skutočnú oázu pokoja. Vďaka skvelému dizajnu nielen úžasne ladí, ale vyzerajú skvele aj so škvrnami od zubnej pasty. U baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Pre ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Miska na mydlo
Materiál:Sklo
Farba:Oranžový
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:267 g
Výška:19,0 cm
Šírka:7,1 cm
Dĺžka:7,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore