Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

iQtech Dávkovač mydla, saponátu alebo dezinfekcie (gél) N3, bezdotykový 500 ml

Č.výr. 1957893

  • 105 x 87 x 205 mm
  • ABS Plast
  • Objem 500 ml
  • Napájanie 4 x AA (nie je súčasťou dodávky)
Informácie o výrobku
24,99 EUR
24,99 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1957893

Dávkovače iQtech radu N sú senzorové bezdotykové dávkovače gélového mydla, saponátu, penového mydla alebo dezinfekcie. iQtech N3 je určený pre gélové mydlo, saponát a dezinfekciu. Dizajnový bezdotykový dávkovač s objemom 500 ml je z odolného plastu. Je ergonomicky tvarovaný tak, aby bolo príjemné z neho odoberať mydlo, čistiaci prostriedok alebo dezinfekciu naozaj bez dotyku priamo na ruky. Bionický dizajn znamená aj to, že všetko kontrolujete pohľadom, bez toho aby ste sa čohokoľvek dotkli. Spodná časť je vyrobená z polopriehľadného plastu, aby bolo vidieť, koľko je vo vnútri náplne. Zároveň zostáva zachovaný kompaktný a príjemný dizajn. Prístroj je možné upevniť na stenu s pomocou magnetického držiaku, alebo len tak nechať stáť na umývadle, dreze či kdekoľvek budete chcieť. Magnetický držiak nie je súčasťou balenia, kupuje sa samostatne. Využitie tohto produktu je veľmi široké, hodí sa ako do domácnosti - kuchyne, kúpeľne, sprchy, tak do zamestnania - kancelária, reštaurácia, klinika atď. Dizajn a konštrukcia sú urobené tak, aby bol dávkovač pekným a nenápadným doplnkom vášho interiéru.

Dávkovač využíva energiu zo 4 batérií typu AA s veľmi vysokou účinnosťou, prístroj je schopný pracovať až 9 mesiacov bez výmeny batérií. Bežné nádoby na tekuté mydlo alebo prípravok na umývanie riadu sú úspešným útočiskom pre mikróby a baktérie, ktoré môžu byť škodlivé pre náš organizmus. Zanášame ich tam zakaždým, keď sa nádoby dotkneme neumytými rukami. Potom sa na nás opäť dostanú, ak sa nádoby dotkneme, a roznášame ich ďalej. Tomu je teraz koniec, vďaka bezdotykovej technológii tohto výrobku.

Predstavte si situáciu, keď doma pracujete v kuchyni s mäsom a potrebujete si umyť ruky! Jednou Vašou rukou od mäsa vezmete či stlačíte nádobu na mydlo alebo prípravok na umývanie riadu, aby ste dostali tekutinu na druhú ruku a následne si ruky umyli. To už sa ale baktérie a mikróby dostali na nádobu a môžu vyčkávať na ďalšie prenos. Tento bezdotykový dávkovač na mydlo či prostriedok na umývanie riadu vyrieši všetky tieto problémy a mnohé ďalšie. Stačí priložiť ruku alebo dávkovač zhruba 5 cm pred senzor dávkovača a ten Vám automaticky mydlo dodá do Vašej natiahnutej ruky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:250 g
Výška:20,5 cm
Šírka:8,7 cm
Dĺžka:10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore