Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Dávkovač mydla Malta 290 ml keramika ružovo-biely

Č.výr. 1062082

  • Oslovujúci dizajn
  • Z kvalitnej keramiky
  • Na 290 ml tekutého mydla alebo umývacej emulzie
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1062082

Dekoratívny Wenko dávkovač mydla Malta sa môže individuálne naplniť 290 ml tekutého mydla alebo umývacej emulzie. Jemným stlačením dávkovacej hlavy sa vytlačí požadované množstvo mydla alebo emulzie.

Dávkovač mydla s peknými tvarmi dobre vynikne aj v hosťovskom WC alebo v kuchyni. Jeho jemná kombinácia farieb v ružovo-bielej a mimoriadna úprava dávkovača sa postarajú o to, že tento praktický doplnok je možné jednoducho začleniť do každého zariadenia a tam vytvorí blahodarný, upokojujúci a optický pokojný bod.

Kúpeľňové doplnky série Malta vyniknú vďaka oslovujúcemu dizajnu a výrobe z vysokokvalitnej keramiky. Vďaka jemným farebným odtieňom v pastelovej ružovej a bielej vyčarujú tieto doplnky v každej kúpeľni čerstvú atmosféru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dávkovač na mydlo
Materiál:Keramika
Farba:Ružovo-biely
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:16,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:8,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore