Anděl Přerov Čarodejnícke klobúky z filcu na kolíčku, 6 ks, 5,5 cm
Číslo výrobku 2728467Opis výrobku
Číslo výrobku 2728467
Filcové dekorácie využijete na zdobenie vencov či väzieb, alebo napríklad strašidelných prianí. Ideálna na Halloweensku výzdobu a lampiónový sprievod.
Informácie o výrobcovi
Anděl Přerov s.r.o.
Radvanice 103
75121 Radvanice
info@restart-company.cz
8595603493004
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plsť |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Nie je odolné proti poveternostným vplyvom |
| Ročné obdobia: | Jeseň |
| Osvetlenie: | Bez osvetlenia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 10 mm |





