Disney Dekorácia na kvetináč Pot Buddy Stitch, 10 cm
Číslo výrobku 2752483Opis výrobku
Číslo výrobku 2752483
Vneste do svojej záhrady kúzlo rozprávok od Disneyho vďaka okúzľujúcim záhradným dekoráciám Disney! Tieto láskyplne navrhnuté postavičky vašich obľúbených postáv dodajú vášmu vonkajšiemu priestoru rozprávkovú atmosféru. Perfektný na zdobenie kvetinových záhonov, terás alebo vstupných priestorov. Nechajte svoje rastliny obklopiť šarmom Disney a vytvorte kúzelný záhradný raj!
Informácie o výrobcovi
Christmas Inspirations
Havenstraat 1
1948 NP Beverwijk
linda@christmasinspirations.nl
8720634047340
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Prívesok |
| Materiál: | Polyresin |
| Farba: | Viacfarebná |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Nie je odolné proti poveternostným vplyvom |
| Ročné obdobia: | Všetky ročné obdobia |
| Počet postavičiek: | 1 ks |
| Osvetlenie: | Bez osvetlenia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 152 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 2,0 cm |
| Hĺbka: | 1,8 cm |





