FlowerPower Dekorácia na stôl jablko Pomo s LED osvetlením, pr. 11 x 12 cm
Číslo výrobku 2762789Opis výrobku
Číslo výrobku 2762789
Dodajte svojmu domovu nádych mágie. Ručne vyrobené LED sklenené ovocie upúta pozornosť na prvý pohľad. Integrované mikro LED vytvárajú teplé a mäkké svetlo, ktoré premení každý kút vášho domova na útulnú oázu. Praktický 6-hodinový časovač automaticky rozsvieti a zhasne osvetlenie. Na prevádzku sú potrebné 2 batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky).
Informácie o výrobcovi
Schlaraffenland GmbH
Sonystraße 20
5081 Anif
office@schlaraffenland.at
9004487085612
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Iné |
| Materiál: | Sklo |
| Farba: | Zelená |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Nie je odolné proti poveternostným vplyvom |
| Ročné obdobia: | Všetky ročné obdobia |
| Dekoračný tvar: | Jablko |
| Počet postavičiek: | 1 ks |
| Osvetlenie: | S osvetlením |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 437 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 11,0 cm |





