MICA Dekoratívny kvet sv.hnedá/biela 10 x 5,5 x 20 cm
Číslo výrobku 2769818Opis výrobku
Číslo výrobku 2769818
Spoločnosť MICA Decorations ponúka širokú škálu dekorácií, ktoré premenia váš interiér aj záhradu, ako sú napríklad kvetináče, vázy, podnosy, umelé rastliny a ďalšie. Prináša vám všestranné a inovatívne predmety vyrobené z prekvapivých a príťažlivých materiálov. Vzhľadom na ručnú výrobu a prírodný charakter mnohých produktov nie sú žiadne dve položky totožné. To zaisťuje autentický charakter, kde drobné rozdiely nie sú nedokonalosťou, ale jedinečnosťou. MICA Decorations kombinuje a inšpiruje, možnosti sú nekonečné!
Informácie o výrobcovi
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983690594
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Figúry |
| Materiál: | Mangové drevo |
| Farba: | Béžová |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Nie je odolné proti poveternostným vplyvom |
| Ročné obdobia: | Všetky ročné obdobia |
| Dekoračný tvar: | Kvet |
| Počet postavičiek: | 1 ks |
| Osvetlenie: | Bez osvetlenia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 220 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |



