Sunny Garden Dekoratívna figúrka mačiatko a šteňa 16 cm
Číslo výrobku 2581270Opis výrobku
Číslo výrobku 2581270
S láskou navrhnutá a realisticky vyzerajúca dekoratívna figúrka od Sunny Garden. Figúrka je odolná voči poveternostným vplyvom, je vyrobená z polyresinu a vhodná do interiéru aj exteriéru. Najmä sa bude vynímať vo vašej záhrade.
Informácie o výrobcovi
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
8713968374114
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Figúry |
| Materiál: | Polyresin |
| Farba: | Viacfarebná |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné proti poveternostným vplyvom |
| Ročné obdobia: | Všetky ročné obdobia |
| Dekoračný tvar: | Pes |
| Počet postavičiek: | 2 ks |
| Osvetlenie: | Bez osvetlenia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 685 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šírka: | 16,0 cm |
| Hĺbka: | 13,0 cm |




