Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Lávový mulč hnedý 8 mm - 25 mm Big Bag 800 kg

Č.výr. 1313295

  • Nerozkladajúci sa mulčovací materiál s otvorenými pórmi
  • Prirodzené a hrejivé vyžarovanie
Informácie o výrobku
 
169,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1313295

Hnedý lávový mulč má sypnú hmotnosť 1 000 kg/m3 pri obsahu vody cca 15 % a ide o nerozkladajúci sa mulčovací materiál s otvorenými pórmi. Výrobok sa hodí najmä ako krycí materiál na priestranstvá a chodníky v záhradách a parkoch a ako posyp obrúbených plôch.

Kombinácia rôznych farieb je obzvlášť štýlová na mulčované záhony, ako ohraničenie stromov a kvetinových záhonov, v japonských záhradách, ako štrk na hroby, krycia vrstva do kvetináčov, výplňový materiál pre zatrávňovacie a svahové betónové tvárnice a ako architektonický prvok vedľajších dopravných plôch. Vďaka kvalitnému materiálu vytvoríte na požadovanom mieste útulnú a prirodzenú atmosféru.

Nezabúdajte, prosím, že prírodné produkty môžu v závislosti od svojho pôvodu vykazovať odlišnosti vo farbe, štruktúre aj veľkosti. Z tlačovo-technických dôvodov obrázky sčasti nezodpovedajú skutočnej farbe kameňov. Údaje o veľkosti kameňov sa vzťahujú na veľkosti ôk sita. Z technických dôvodov sa pri triedení nedá zamedziť výskytu väčších bočných dĺžok u podlhovastých kameňov ani nepatrnému podielu menších kameňov.
Mnohé druhy sa dodávajú "premývané". Pri manipulácii s materiálom počas balenia vznikne opäť trochu prachu v dôsledku oderu, čo nepredstavuje dôvod na reklamáciu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Okrasné kamienky
Zrnitosť:8 - 25 mm
Farba:Hnedý
Sypná hmotnosť:1000 kg/m
Obsah:800 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800,0 kg
Výška:120,0 cm
Šírka:120,0 cm
Dĺžka:80,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore