Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Piesok do pieskoviska 25 kg / vrece

Č.výr. 4784724

  • Piesok do pieskoviska z nemeckej výroby: bez nečistôt a škodlivých látok
  • Mimoriadne tvarovo stály vďaka nízkemu podielu hliny
  • Jemná zrnitosť neodiera detské rúčky
  • Hodnotenie organizácioe ÖKO-Test: neškodná, jednoduchá stavba hradov z piesku
Informácie o výrobku
3,99 EUR
0,16 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

198 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4784724

Weco piesok do pieskoviska Sahara je ideálne vhodný na použitie vo vlastnom pieskovisku alebo v jasliach a materských škôlkach.

Kontinuálne kontroly kvality
Piesok, ktorý sa predáva ako piesok do pieskoviska, sa podľa nemeckej legislatívy považuje za hračku. Weco piesok do pieskoviska Sahara má kontrolovanú hodnotou pH a neobsahuje nečistoty ani škodlivé látky. Piesok je navyše viackrát premývaný a preosiaty. Weco piesok do pieskoviska dostal od organizácioe ÖKO-Test hodnotenie Sehr Gut (veľmi dobrý). Bezpečnému hraniu a tvoreniu v pieskovisku tak už nestojí nič v ceste.

Tvarovo stály piesok do pieskoviska
Piesok do pieskoviska od spoločnosti Weco pochádza z nemeckej výroby. Bez správneho piesku do pieskoviska je pieskovisko takmer bezcenné. Piesok do pieskoviska sa totiž vyznačuje predovšetkým tvarovou stálosťou. Vďaka nízkemu podielu hliny vo Weco piesku do pieskoviska má piesok mimoriadne stabilný tvar. V mokrom stave sú adhézne sily najväčšie. Vďaka jemnej zrnitosti už jemné detské rúčky nič neodiera.

Tipy na použitie
Pre malé pieskovisko tvaru mušle budete potrebovať cca 2 až 3 vrecia piesku. Do pieskoviska s rozmermi 1 m x 1 m a hĺbkou na hranie 20 cm budete potrebovať cca 10 vriec piesku do pieskoviska. Piesok do pieskoviska nie je vhodný na nasypanie pod hojdačky, pretože len veľmi slabo tlmí pád. Piesok do pieskoviska je však vhodný nielen do pieskoviska, ale môže sa použiť napríklad aj ako dekorácia na nasledujúcom plážovom večierku. Aby ste piesok udržali v čistote, pokúste sa, podľa možnosti, udržiavať psov a mačky v dostatočnej vzdialenosti od pieskoviska. Napriek tomu by ste mali piesok do pieskoviska pravidelne prehrabať hrabličkami a približne každých 12 až 24 mesiacov vymeniť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Obsah:25 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:17,0 cm
Šírka:42,0 cm
Dĺžka:65,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore