Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Riečny štrk pestrý 8 - 16 mm 1 000 kg Big Bag

Č.výr. 1313303

  • Zrnitosť: 8 - 16 mm
  • Dvakrát premývané oblé zrno v pestrej farbe
  • Dodávka v balení Big Bag s hmotnosťou 1 000 kg
Informácie o výrobku
 
139,99 EUR
0,14 € / kg

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1313303

Dvakrát premývaný riečny štrk z kremenca s vysokým stupňom zaoblenia zrna a v príjemných farbách. Obsahuje malý podiel lámaného kameňa.

Aj ako kvalitný štrk na ochranu pri páde 6 mm - 8 mm: Zodpovedá norme EN 1176-1 Zariadenia a povrch detských ihrísk. Vďaka vysokej miere zaoblenia kameňa má veľmi dobrý výtlak a tlmí nárazy. Na dlhodobú, čistú, prirodzenú a opticky atraktívnu úpravu detských ihrísk.

Aj ako kvalitný štrk na strechu 16 mm - 32 mm: Bez nalepenej drviny a jemných častíc, čisto premytý s minimálnym podielom lámaného kameňa a bez obsahu vápna.
Zrnitosť 150 mm - 300 mm: Ručne triedené, rôzne farby a tvary kameňov.

Ideálne riešenie na modernú a nenáročnú úpravu záhradných plôch a na krajinnú úpravu
Tento výrobok sa ideálne hodí do skaliek s trávami a trvalkami, ako mulčovací materiál alebo na ohraničenie okolo domu. Kamene sú samozrejme vhodné aj ako krycí materiál na priestranstvá a chodníky v záhradách a parkoch. Optimálne sa hodia aj ako plniaci materiál do izbových fontán, akvárií a gabionov.

Technické údaje:
- Zrnitosť: 8 - 16 mm
- Zrno: oblé zrno
- Farba: pestrá
- Spracovanie: dvojité premývanie
- Sypná hmotnosť: 1 650 kg/m3
- Balenie: Big Bag
- Obsah: 1 000 kg

Balenie a dodávka v robustnom balení Big Bag
Big Bag je cenovo výhodné veľké balenie. Ide o jednorazový obal vo forme vreca z polypropylénu, ktoré je hore otvorené. Expeduje sa na vratnej europalete. Balenia Big Bag sú navrhnuté na prepravu na nákladnom vozidle s rukou a môžu sa zložiť alebo vyprázdniť aj na ťažko prístupných miestach (cez ploty, na strechy alebo v mestskom prostredí).

Čisté prechody a optimálny podklad
Štrkovú plochu môžete od susediaceho terénu hladko oddeliť okrajmi trávnika alebo obrubníkmi. Ako podklad vám odporúčame netkanú textíliu proti burine. Farebnými kombináciami materiálov s rovnakou zrnitosťou dodáte vašej úprave individuálny charakter.

Všeobecné pokyny pre sypké materiály a kamenivo
Prírodné výrobky môžu v závislosti od svojho pôvodu vykazovať rozdiely vo farbe, štruktúre aj veľkosti. Údaje o veľkosti kameňov sa vzťahujú na veľkosti ôk sita. Z technických dôvodov sa pri triedení nedá zamedziť výskytu väčších bočných dĺžok u podlhovastých kameňov ani nepatrnému podielu menších kameňov. Mnohé druhy sa dodávajú "premývané". Pri balení sa však môže tvoriť prach v dôsledku oderu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Okruhliaky
Zrnitosť:8 - 16 mm
Farba:Viacfarebný
Sypná hmotnosť:1650 kg/m
Obsah:70 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1 000,0 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:75,0 cm
Dĺžka:85,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore