Riečny štrk pestrý 8 - 16 mm 25 kg PE vrece

Č.výr. 1402932

  • Zrnitosť: 8 - 16 mm
  • Dvakrát premývané oblé zrno v pestrej farbe
  • Dodávka v PE vreci s hmotnosťou 25 kg
Informácie o výrobku
 
4,79 EUR
0,20 € / kg

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1402932

Dvakrát premývaný riečny štrk z kremenca s vysokým stupňom zaoblenia zrna a v príjemných farbách. Obsahuje malý podiel lámaného kameňa.

Aj ako kvalitný štrk na ochranu pri páde 6 mm - 8 mm: Zodpovedá norme EN 1176-1 Zariadenia a povrch detských ihrísk. Vďaka vysokej miere zaoblenia kameňa má veľmi dobrý výtlak a tlmí nárazy. Na dlhodobú, čistú, prirodzenú a opticky atraktívnu úpravu detských ihrísk.

Aj ako kvalitný štrk na strechu 16 mm - 32 mm: Bez nalepenej drviny a jemných častíc, čisto premytý s minimálnym podielom lámaného kameňa a bez obsahu vápna.
Zrnitosť 150 mm - 300 mm: Ručne triedené, rôzne farby a tvary kameňov.

Ideálne riešenie na modernú a nenáročnú úpravu záhradných plôch a na krajinnú úpravu
Tento výrobok sa ideálne hodí do skaliek s trávami a trvalkami, ako mulčovací materiál alebo na ohraničenie okolo domu. Kamene sú samozrejme vhodné aj ako krycí materiál na priestranstvá a chodníky v záhradách a parkoch. Optimálne sa hodia aj ako plniaci materiál do izbových fontán, akvárií a gabionov.

Technické údaje:
- Zrnitosť: 8 - 16 mm
- Zrno: oblé zrno
- Farba: pestrá
- Spracovanie: dvojité premývanie
- Sypná hmotnosť: 1 650 kg/m3
- Balenie: PE vrece
- Obsah: 25 kg

Balenie a dodávka v praktických PE vreciach
Sypký materiál a kamenivo v PE vreciach majú početné výhody oproti veľkým Big Bag baleniam. Vrecia sa dajú prepravovať jednoducho a čisto v aute alebo malom prívese. Ulice, príjazdové cesty a chodníky zostávajú čisté.
Na základe veľkosti PE vriec si môžete zakúpiť aj menšie množstvá kameniva a drviny. Malé 10 kg vrecia umožňujú aj jednorazovú, dlhšiu prechádzku.

Čisté prechody a optimálny podklad
Štrkovú plochu môžete od susediaceho terénu hladko oddeliť okrajmi trávnika alebo obrubníkmi. Ako podklad vám odporúčame netkanú textíliu proti burine. Farebnými kombináciami materiálov s rovnakou zrnitosťou dodáte vašej úprave individuálny charakter.

Všeobecné pokyny pre sypké materiály a kamenivo
Prírodné výrobky môžu v závislosti od svojho pôvodu vykazovať rozdiely vo farbe, štruktúre aj veľkosti. Údaje o veľkosti kameňov sa vzťahujú na veľkosti ôk sita. Z technických dôvodov sa pri triedení nedá zamedziť výskytu väčších bočných dĺžok u podlhovastých kameňov ani nepatrnému podielu menších kameňov. Mnohé druhy sa dodávajú "premývané". Pri balení sa však môže tvoriť prach v dôsledku oderu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Okruhliaky
Zrnitosť:8 - 16 mm
Farba:Viacfarebný
Sypná hmotnosť:1650 kg/m
Obsah:25 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:11,0 cm
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:43,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore