WECO Dekoračná drť "Yellow Sun" béžovo-žltá, 8-16 mm, 15 kg/vrece
Číslo výrobku 4786182Opis výrobku
Číslo výrobku 4786182
Drvený prírodný kameň v rôznych zrnitostiach na pokrytie záhradných chodníkov, jazierok, skaliek, odkvapových kameňov, vjazdov, hrobov a pod. Na kompaktné pokrytie povrchov by mala násypná výška zodpovedať minimálne dvojnásobku najväčšej zrnitosti. Odporúčanie: dbajte na vodopriepustný podklad a v ideálnom prípade použite fóliu proti prerastaniu koreňov alebo textíliu proti prerastaniu buriny. Upozornenie: Prírodný kameň je z prepravných a výrobných dôvodov čiastočne pokrytý pieskom. Materiál pred spracovaním opláchnite.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4018747792153,4058655014091
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| Druh: | Okrasné kamienky |
| Zrnitosť: | 8 - 16 mm |
| Farba: | Žltá |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,0 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |















