WECO Kremenný štrk svetlý, viacfarebný, 16-32 mm, 15 kg/vrece
Číslo výrobku 4784682Opis výrobku
Číslo výrobku 4784682
Pre prirodzený vzhľad záhrady, farebné odtiene od krémovej po svetlo béžovú. Ťažený a spracovávaný v nemeckých lomoch. Prirodzene vzniknuté kamienky (okrúhly tvar); priľnavé zvyšky piesku a jemných častíc sú dané šetrnou ťažbou a po daždi sa samy zmyjú.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4058655012325,4018747063154
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| Druh: | Ozdobný štrk |
| Zrnitosť: | 16 - 32 mm |
| Farba: | Biela |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,0 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |







