WECO Mramorová drvina "Carrara" biela, 9-12 mm, 15 kg
Číslo výrobku 4784609Opis výrobku
Číslo výrobku 4784609
Mramorová drvina z kararského mramoru, z prírodných, nefarbených kamienkov je vhodná ako dekorácia pri úprave záhonov, skaliek, jazierok, obsyp chodníkov, ale aj napríklad do interiéru do kvetináčov a pod. Vzhľadom na zaštiepené hrany je ideálna predovšetkým pre záhradné posedenie a cesty.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4018747015153,4058655013667
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| Druh: | Okrasné kamienky |
| Zrnitosť: | 9 - 12 mm |
| Farba: | Biela |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,0 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |













