WECO Mramorový štrk "Carrara" biely, 15-25 mm, 15 kg
Číslo výrobku 4784690Opis výrobku
Číslo výrobku 4784690
Mramorový štrk z kararského mramoru, zo zaoblených, prírodných, nefarbených kamienkov je vhodný ako dekorácia pri úprave záhonov, skaliek, jazierok, obsyp chodníkov, ale aj napríklad do interiéru do kvetináčov a pod. Hodí sa do málo využívaných oblastí, pretože hladký a oblý povrch bráni zhutneniu plochy. Mramorový štrk je k dispozícii v rôznych frakciách 8-16 mm, 15-25 mm, 20-40 mm a 40-60 mm.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4058655011441,4018747052158
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| Druh: | Ozdobný štrk |
| Zrnitosť: | 16 - 25 mm |
| Farba: | Biela |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,0 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |







